1. ročník podzimního tenisového turnaje dětí ve Valticích

V sobotu 30. září 2017 se za nádherného slunečného počasí uskutečnil na knížecím tenisovém kurtu v zámeckém parku 1. tenisový turnaj dětí. Turnaj uspořádal nově vznikající Tenisový klub Valtice v čele s jeho trenérem Čeňkem Kubrychtem. Turnaje se zúčastnily děti z Valtic a okolí, které pan Kubrycht trénuje.

Hrálo se způsobem každý s každým, takže děti měly opravdu spoustu příležitostí si zahrát a ověřit si svoje tenisové schopnosti i dovednosti. U některých byl zápas již opravdový tenis, na který se dalo dívat. A ukázalo se, že v klubu jsou i velmi talentované děti.

V kategorii žáků těsně v tiebreaku zvítězil Alex Fuis nad Bárou Šťastnou, na krásném třetím místě se umístila Terezka Machalová – všem gratulujeme. V kategorii baby tenisu, kdy soutěžily na kurtu děti ve věku tří a čtyř let v pohybových dovednostech, zvítězil Dan Dvořák, za ním se umístila Lucka Machalová a třetí byl Filip Režňák, kterým také patří naše gratulace.

Všechny děti získaly medaili, diplom a hezkou cenu, větší děti se radovaly také z pohárů. Hlavně se ale všichni skvěle pobavili, zasportovali si, odnesli si spoustu zážitků a už pilně trénují a těší se na další turnaj.